Červen 2012

Řina

25. června 2012 v 21:43 | yana
ŘINA
Kateřina Argalášová právě oficiálně změnila své jméno na ŘINA! Na naší kouzelnické škole se dostala na kolej Cintra.
Řina se narodila 20.11. 1997.
Má 14 let.
Její učební obory jsou:
Astrální cestování
Elfština
Obrana proti černé magii
Zaklínadla

Tera

25. června 2012 v 21:37 | yana
TERA
Tereza Kovářová právě oficiálně změnila své jméno na TERA! Na naší kouzelnické škole se dostala na kolej Cintra.
Tera se narodila 4.4. 1997
Má 15 let.
Její učebí obory jsou:
Obrana proti černé magii
Bylinkářství
Zaklínadla
Věštění

Steroid

25. června 2012 v 21:33 | yana |  Cintra
STEROID
Vojtěch Lanc právě oficiálně změnil své jméno na STEROID! Na naší kouzelnické škole se dostal na kolej Cintra.
Steroid se narodil 15.2.1998.
Má 14 let.
Jeho učební obory jsou:
Obrana proti černé magii
Bylinkářství
Věštění

Yana a Nigga

25. června 2012 v 13:49 | janiggana
Toto jsou vaší učitelé Yana a Nigga !! Připravte se ! ;)

Yana

25. června 2012 v 13:45 | Yana
YANA
Yana je učitelem na kouzelnické škole Janiggana. O nadpřirozených jevech, kouzlech a magii už něco ví, a hrozně ráda do toho bude zasvěcovat i jiné. Je jí 14 let a učí Obranu proti černé magii, Zaklínadla, Lektvary, Bylinkářství,
Starodávné runy a Magická stvoření. Mezi její nejoblíbenější činnosti patří: orientační běh, zpěv (zpívá nonstop),psaní různých příběhů a básniček, ježdění na bruslích, malba, balet a hlavně čtení! a mnoho dalšího...
Její celé jméno je Jana Liberdová. Věří v Boha, ale ne v takového jako všichni (je to směsice různých světových nádoženství), posmrtný život, převtělení. Poslední dobou se čím dál víc věcí dozvídá o starobylých civilizacích a jejich schopnostech (Mayové, Egypťané, Aztékové...). Také o nadpřirozených jevech, alchymii a o všem co je nad lidským chápáním. Ví, že magie a kouzla existují a jsou proveditelná i v našich podmínkách, abude se Vás to snažit naučit. Ví, že magie a kouzla jsou trochu v rozporu s Bohem, ale snaží se tyto dvě věci skloubit, protože se nechce vzdát ani jednoho.


Nigga

22. června 2012 v 23:10 | nigga
NIGGA

Nigga je učitelem na kouzelnické škole Janiggana. O nadpřirozených jevech, kouzlech a magii už něco ví, a hrozně ráda do toho bude zasvěcovat i jiné. Je jí 14 let a učí Bílou magii, Astrální cestování, Elfštinu, Věštění, Astronomii a Psychologii.
Mezi její neoblíbenější činnosti patří: zpěv (zpívá nonstop), astrální cestování (snaží se v tomto oboru stále zlepšovat a být zkušenější), psaní různých příběhů, povídek, ježdění na bruslích, občasný "jogging"..
Její celé jméno je Nikola Zwrtková. Věří v Boha, posmrtný život, převtělení, Nebe, Peklo, a poslední dobou se dozvídá stále více informací o roce 2012, neboli přechodu planety Země z třetí do páté dimenze, tím se vlastně vysvětlila i většina jejích příznaků, které trvají už přes rok. Více informací TADY. Ví, že magie a kouzla jsou trochu v rozporu s Bohem, ale snaží se tyto dvě věci skloubit, protože se nechce vzdát ani jednoho.

Natt

21. června 2012 v 18:10 | nigga |  Livie
Natálie Jelínková právě oficiálně změnila své jméno na NATT! Na naší kouzelnické škole se dostala na kolej Livie.

Natt se narodila 17. 6. 1997,
15 let
Její učební obory jsou:
Obrana proti černé magii
Bílá magie
Zaklínadla
Lektvary
Astrální cestování
Elfština


Starodávné runy

20. června 2012 v 23:39 | Yana |  Starodávné runy

Online lekce

Starodávné runy, jsou předmětem , který se aplikuje hodně v běžném životě a při čtení starobylých knih. S runami se setkáte všude (počíteče,telefony,škola,knihy...).Dají se použít na obranu i útok a jsou to velice jednoduché znaky. Nenechte se odradit, tím že to budou nějaké staré" klikyháky", které je nutno se "našprtat". Je to pouze pár znaků, které Vám budou velmi dobře sloužit! Livii i Cintře zdar! Yana!!

Magická stvoření

20. června 2012 v 23:37 | Yana |  Magická stvoření

Online lekce

Magická stoření. Tento předmět všem rozhodně a bez váhání doporučuju, jestli má být nějaký předmět záživný, boží a úžasný, tak je to rozhodně tenhle. Magických stvoření je tolik a jsou tak úžasná. Pokud si tento předmět nevyberete, rozhodně příjdete o hodně! Citnře i Livii zdar! Yana!!

Psychologie

20. června 2012 v 23:36 | nigga

Online lekce

Psychologie se zdá taktéž nudným předmětem, ale taktéž ho budeme potřebovat, abysme mohli mluvit např. se stydlivými duchy, vílami atd. Taky se toho nemusíte bát, učiva je málo.

Astronomie

20. června 2012 v 23:35 | nigga

Online lekce

Asi se vám to zdá nudné, ale je to předmět, který musíte umět, abyste postoupili v jiných (nepovinnýých) oborech. Nebude toho moc, uvidíte ;) Livii i Cintře zdar! Nigga !

Věštění

20. června 2012 v 23:34 | nigga

Online lekce

Věštění? K otmu ani není co dodávat. Prostě budem věštit!

Bylinkářství

20. června 2012 v 23:33 | Yana |  Bylinkářství

Online lekce

Bylinkářství, jeden z nejatraktivnějších vědních oborů. Setkáte se s ním všude a proto je tak zajímavý. Naučíte se spoustu pro a proti v bylinkářství. Jeden z mých nejoblíbenějších předmětů. To bude nářez :D ! Cintře i Livii zdar! Yana!!

Elfština

20. června 2012 v 23:32 | nigga

Online lekce


Elfština je obyčejný jazyk elfů. Naučím vás ho moc ráda, později už budete moci normálně komunikovat s elfy. Livii i Cintře zdar! nigga!

Lektvary

20. června 2012 v 23:30 | Yana |  Lektvary

Online lekce

Lektvary, kapitola sama o sobě. V těchto hodinách se budeme učit nejen o použití a následcích lektvarů, budeme je vytvářet a prozkoumávat. A nejen to !Lektvary jsou tak zajímavý obor, že se máte na co tešit! Livii i Cintře zdar! Yana !!

Zaklínadla

20. června 2012 v 23:28 | Yana

Online lekce

Čekám, že hodiny zaklínadel budou nejoblíbenější, protože toto je předmět, který nemá obdoby a je tak zajímavý i náročný, že se nenajde člověka, který by se v něm alespoň místy našel. Zároveň je to i jeden z mých nejoblíbenějších předmětů. Forma výuky bude i praktická. Livii i Cintře zdar! Yana!!

Astrální cestování

20. června 2012 v 23:27 | nigga

Online lekce

Astrální cestování je předmět, kde se učíte vyjít ven do astrálu ze svého fyzického těla. Zpočátku se to bude zdát těžké, ale klidem, trpělivostí a vnitřní vyrovnaností se doberete očekávaného výsledku. Livii i Cintře zdar! Nigga!

Obrana proti černé magii

20. června 2012 v 23:26 | Yana |  Obrana proti černé magii

Online lekce

Obrana proti černé magii. No tohle není třeba nějak dlouze komentovat.Tento předmět budete potřebovat nejvíce ze všech! Livii i Cintře zdar! Yana!

Bílá magie

20. června 2012 v 23:24 | nigga

Online lekce

Bílá magie? Tady se budete učit o tom, jak si nahnat štěstí na písemku, pohnout předmětem, aniž by ses jich dotkl a mnoho dalšího. Teorie bude samozřejmě hlavně praktická. Čekám na vaše přihlášky! Livii i Cintře zdar! Vaše Nigga :)

Luna

20. června 2012 v 21:19 | nigga |  Livie
Adéla Heczková právě oficiálně změnila své jméno na LUNA a stává se studentem naší kouzelnické školy! Dostala se na kolej Livie.

Luna se narodila 23. 10. 2012
14 let
Její učební obory jsou:
Elfština
Astrální cestování
Zaklínadla
Bylinkářství
Přivítejme ji mezi námi!!!